MÖBLER / Soffor / Badkarssoffa 15934110
nr 1593 4110
Badkarssoffa
Gustaviansk stil, Sent 1800-tal. Längd: 202 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:43:26
29/1 18:50:40
Den Gustavianska stilen